WP_20170510_08_05_51_Pro
WP_20170510_08_07_34_Pro
WP_20170510_08_07_46_Pro
WP_20170510_08_08_58_Pro
WP_20170510_08_09_27_Pro
WP_20170510_08_08_02_Pro

Samorządowe Przedszkole 124

31-563 Kraków
ul. Zwycięstwa 22
tel: 12-414 37 42
e-mail:  p124@enic.pl

Jadłospis

                                                               JADŁOSPIS   24.06.2019 r – 28.06.2019 r           

                                / Woda przegotowana do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu/.                                                                                                                           

Poniedziałek:   24.06.2019 r.

  1. Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól )masłem, filet  z Bobrownik, ogórek małosolny, szczypiorek, kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak  cukrowy).z mlekiem.

                         II śniadanie banan

II. Kapuśniak z młodej kapusty( wywar warzywno-mięsny ,kapusta, seler, kiełbasa dębowa, cielęcina, lubczyk ,pieprz, sól, kminek, ziele   angielskie, olej, cebula, mąka pszenna,  koncentrat pomidorowy)  z młodymi ziemniakami, kiełbasą , koperek świeży.

     -Makaron ( mąka pszenna makaronowa)  zapiekany z jabłkami i cynamonem(masło, cynamon, cukier ) z  talarki marchewki,  kompot  wieloowocowy

III. Bułka (mąka pszenna, woda drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól) z masłem, ser żółty, szczypiorek,  herbata z  miodem.

  Wtorek :        25.06.2019 r.

I.  Chleb razowy( mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód  jęczmienny) z twarożkiem ze szczypiorkiem (masło, ser biały, ) , kasza manna  na mleku ze słonecznikiem.

                         II śniadanie arbuz

II. Zupa warzywna( wywar warzywny, seler, kapusta włoska, por, brokuły, masło, lubczyk,  sól, pieprz) z ziemniakami, zabiel,   mlekiem i śmietaną , zielona pietruszka.

    -Gulasz wołowo-drobiowy (wołowe b/k, piersi z kurczaka, cebula, olej, mąka pszenna, papryka słodka, lubczyk, pieprz, sól) z ryżem   brązowym,  ogórek świeży,  kompot wieloowocowy.

III.Chleb (mąka pszenna, /zakwas naturalny- mąka żytnia, woda/, drożdże, sól) z masłem , pasta z makreli w pomidorach, ogórek  kiszony, szczypiorek, herbata z miodem

Środa :      26.06.2019 r.

I.Stół szwedzki: Chleb razowy ( mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód    jęczmienny , z masłem , szynka tradycyjna, ser żółty, rzodkiewka, sałata zielona, kakao.

                        II śniadanie jabłko

II. Klasztorna( wywar warzywno – mięsny, karczek, kotlety b/k, seler, koper świeży, masło, lubczyk,  sól, pieprz) z zacierką (mąka pszenna,   woda, masa     jajowa  pasteryzowana ,kurkuma),  zabiel,  mlekiem i śmietaną,

  -  Paruchy z powidłem śliwkowym (mąka pszenna, mleko  jaja, masło, drożdże, olej, sól) i cocktailem truskawkowym (jogurt naturalny , truskawki, cukier) , kompot  owocowy

III. Weka (mąka pszenna, woda drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól) z masłem,  zrazówka z Bobrownik, pomidor, szczypior, herbata   z  miodem.

Czwartek:   28.06.2019 r.

I.  Chleb razowy(mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z  masłem, powidłem śliwkowym, lane ciasto na mleku (mąka pszenna, jaja) z  orzechami włoskimi.

                       II śniadanie  brzoskwinie

II. Krupnik ( wywar warzywny, seler, kasza jęczmienna, kapusta włoska, por, lubczyk ,pieprz, sól) , zielona pietruszka..

  - Sznycelki cielęce (cielęcina , jaja, bułka tarta, cebula, /weki- mąka pszenna, woda drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól,/  olej, pieprz, sól), młode ziemniaki  z koperkiem,  wiosenna surówka (kapusta  młoda, ogórek świeży, rzodkiewka, koper, sok z cytryny,  oliwa z oliwek,  cukier,  sól, pieprz), kompot z jabłek i porzeczki.

III. Jogurt  truskawkowy ( jogurt naturalny, śmietana cukier)-własnej produkcji. weka (mąka pszenna, woda, drożdże, sól) z masłem, pomidor, szczypiorek.                                                                                 

Piątek:   29.06.2019 r.

I.  Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, sól) z  twarożkiem z jabłkiem i migdałami ( ser biały masło), kakao.

                       II śniadanie  nektarynka.

II. Pomidorowa( wywar warzywny, koncentrat pomidorowy, seler , lubczyk, mąka pszenna, sól, pieprz) z makaronem-(mąka pszenna,  mąka  z pszenicy durum( semolina), świeże jaja, woda), zielona pietruszka.

   -Filety rybne (Miruna,, olej, mąka pszenna, jaja, bułka tarta,  sól, pieprz), młode ziemniaczki z masłem, koperkiem, mizeria (ogórki  świeże, śmietana, sól, pieprz)kompot owocowy

III. Chleb ( mąka pszenna, /zakwas naturalny- mąka żytnia, woda/, drożdże, sól)masłem, bukiet  warzyw: pomidor, sałata   zielona, ogórek małosolny, szczypior, herbata z miodem.

Jadłospis  10.06.2019 r. – 14.06.2019 r.

                               / Woda przegotowana do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu/.    

Poniedziałek :  10.06.2019 r.

I.  Chleb( mąka pszenna, /zakwas naturalny- mąka żytnia, woda/, drożdże, sól) z  „Awanturką rybna”( sardynki, masło), szczypiorek , ogórek kiszony, kawa z mlekiem. (jęczmień żyto, cykoria, burak cukrowy)

                          II śniadanie talarki marchewki

II. Zupa warzywna ( wywar warzywno-mięsny, kurczaki, kapusta włoska, fasolka szparagowa kalafior, masło, kasza manna, por, seler , lubczyk, sól, pieprz) z kaszą  manną, zabielana  mlekiem i śmietaną, zielona pietruszka

   - Racuchy (mąka pszenna, mleko jaja, drożdże, cukier wanilinowy, olej, cukier)  z jabłkami i cukrem pudrem, kompot  z rabarbaru i jabłka.

III Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól)  ) z masłem, szynka czarnuszka, ogórek świeży, szczypior, herbata miodem.

Wtorek  :     11.06.2019 r.

I. Chleb razowy (mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny),  twarożek waniliowy ( ser biały, cukier waniliowy, masło), płatki  kukurydziane na  mleku.

                     II śniadanie  jabłko                                              

II.  Krem porowy ( wywar warzywny, por, masło, seler ,mąka pszenna, lubczyk, sól, pieprz) z grzanką ( mąka pszenna, woda, drożdże, sól), zabielana  mlekiem i śmietaną, zielona pietruszka

   - Gołąbki po ukraińsku ( kapusta młoda, ryż, kasza jęczmienna, kasza manna, karczek, majeranek, czosnek, lubczyk, cebula,  sól, pieprz, jaja, olej ), duszone w wywarze warzywnym(marchew, seler, pietruszka korzeń, masło), z sosem pomidorowym ( koncentrat pomidorowy, mąka pszenna, masło, sól), młode ziemniaczki  z koperkiem i masełkiem , kompot owocowy.

III.Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, sól)z pasta jajeczną z ogórkiem świeżym ( jaja, ogórek,  masło, sól, pieprz), szczypior, herbata z miodem.

Środa :     12.06.2019 r.

I. Chleb razowy ( mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)  z twarożkiem z  migdałami i jabłkiem (masło), mleko.

                     II śniadanie banan

II. Ogórkowa z ryżem (wywar warzywny, kapusta włoska, por, brokuły,  , masło, seler, sól, pieprz, zabielany mlekiem i śmietaną,  zielona pietruszka.

   -Befsztyk wołowo-wieprzowy z cebulą( wieprzowe od szynki, wołowe b/k, jaja, mąka pszenna, weka-(mąka pszenna, woda, drożdże, sól),  cebula, olej) ,ziemniaki,  surówka z buraczków i jabłka ( cytryna), kompot   z rabarbaru i jabłka.

III. Chleb  ( mąka pszenna, /zakwas naturalny- mąka żytnia, woda/, drożdże, sól) z pastą warzywną  ( cebula, czosnek, czerwona papryka, suszone pomidory, pietruszka zielona lubczyk, bazylia, oliwa z oliwek, sól), herbata z  miodem.                                                              

Czwartek:   13.06.2019 r.

I.  Chleb razowy(mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z serkiem topionym (masło), ogórek świeży , szczypior, kakao.

                          II śniadanie arbuz.

II. Koperkowa (wywar warzywny, seler, koper świeży,  lubczyk, pieprz, sól) z ziemniakami , zabiel, mlekiem i śmietaną.

  - paprykarz  cielęcy (dyszek cielęcy, lubczyk, papryka słodka, bazylia, papryka czerwona, olej mąka pszenna, cebula, sól, pieprz)z kaszą kuskus,  ogórek małosolny,  kompot z rabarbaru i jabłka.

III. Jogurt truskawkowy (jogurt naturalny, truskawki, cukier), weka (mąka pszenna, woda, drożdże, sól) z masłem, pomidor, szczypiorek                                        

Piątek :   14.06.2019 r.

 I.  Chleb razowy (mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda słonecznik, drożdże, sól, słód jęczmienny) z  pastą czosnkową( masło, ser biały, szczypiorek, czosnek), płatki pszenne na mleku ze słonecznikiem.         

               II śniadanie śliwki

II. Pomidorowa ( wywar warzywno-mięsny, ogórek kiszony, masło, seler , lubczyk, sól, pieprz) z makaronem ( mąka pszenna, mąka z pszenicy durum(semolina), świeże jaja, woda), zabiel, mlekiem i śmietaną,  zielona    pietruszka.

 - Klopsiki rybne ( filety rybne miruna, weka-(mąka pszenna, woda, drożdże, sól),  mąka pszenna, olej, jaja, cebula, sól, pieprz) w sosie śmietanowym (masło, śmietana, mąka pszenna) ,  ziemniaki, młoda kapusta gotowana z kminkiem i koperkiem (masło, śmietana, mąka  pszenna) , kompot z rabarbaru  i jabłek.                           

III.½  kajzerki (mąka pszenna, woda drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól) z  masłem, szynka wiejska, bukiet warzyw : sałata zielona, czerwona papryka, ogórek świeży, herbata z miodem.                                                                                                                                                 

                            JADŁOSPIS 17.06.2019 r. – 21.06.2019 r.

                / Woda przegotowana do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu/.         

                                                                                                                         

  Poniedziałek:   17.06.2019 r

I. Chleb razowy( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól), pasta z gotowanej ryby ( filet z miruny, masło)i ogórka kiszonego, szczypiorek, kawa  z mlekiem (jęczmień żyto, cykoria, burak cukrowy).

                              II śniadanie   banan.

II. Pomidorowy krupnik z pęczakiem( wywar warzywno-mięsny, pęczak,  cielęcina, lubczyk, cebula, ziemniaki, liść laurowy, ziele angielskie, seler, sól, pieprz ,koncentrat pomidorowy), zielona pietruszka.

   - Naleśniki ze serem( mąka pszenna, jaja, mleko, cukier, cukier waniliowy, śmietana , olej, ser biały półtłusty) w polewie truskawkowej ( świeża truskawka, cukier, śmietana , jogurt naturalny ), kompot z porzeczki i jabłka

III.Weka(mąka pszenna, woda, drożdże, sól)z masłem, schab pieczony, pomidor, szczypior,  herbata z miodem.

Wtorek :       18.06.2019 r.

I.  Chleb razowy (mąka orkiszowa, mąka pszenna razowa, mąka żytnia (zakwas naturalny, kasza gryczana,  drożdże, oliwa z oliwek,) z masłem, zrazówka z Bobrownik, sałata zielona, herbata z miodem

                   Wycieczka całodniowa – Rzezawa „Borek”

        Suchy prowiant: Bułka z masłem i serem żółtym, banan, woda mineralna.

II.  Krem porowy ( wywar warzywny, pory, mąka pszenna, masło, seler, lubczyk ,pieprz, sól)  z grzanką ( mąka pszenna, /zakwas naturalny- mąka żytnia, woda/, drożdże, sól), zabiel, mlekiem i śmietaną, zielona pietruszka                                                                                                                  

    -Spaghetti  z mięsem ( wieprzowe od szynki, bazylia, .oregano, papryka słodka , cebula, olej, koncentrat pomidorowy, mąka pszenna, pieprz, sól), i makaronem razowym-( mąka pszenna makaronowa pełnoziarnista), młoda marchewka, kompot z porzeczki i jabłek.

Środa:          19.06.2019 r.

I.  Chleb razowy(mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)  z pastą z  jajek ( masło),  szczypiorek, płatki kukurydziane na mleku.      

                           II śniadanie  nektarynka

II. Kurpiowska ( wywar warzywny, młoda kapusta, seler, koncentrat pomidorowy, masło,  tymianek, cebula, ziemniaki , lubczyk, pieprz, sól,) z młodymi  ziemniakami,  zielona  pietruszka.

    -Bitki wieprzowe duszone w sosie własnym ( kotlet wieprzowy, olej, mąka pszenna, cebula, tymianek, sól, pieprz ) z kaszą  jęczmienną, surówka letnia (sałata zielona, ogórek świeży, pomidor, koperek, cytryna, cukier, oliwa z oliwek, sól, pieprz)  kompot .

III. Mus serowy ( ser biały, śmietana, jogurt naturalny, cukier wanilinowy) z truskawkami ( cukier), weka (mąka pszenna, woda drożdże,  sól) z masłem, rzodkiewka, szczypiorek,  herbatka z owoców leśnych z miodem.    

Czwartek :    20.06.2019 r Boże Ciało

   Piątek :  21.06.2019 r.

I.  Chleb  razowy( mąka pszenna, mąka żytnia - zakwas naturalny, woda słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny) z masłem, krakowska sucha, pomidor, szczypior,  kawa z mlekiem (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy).

                        II śniadanie jabłko

II. Koperkowa ( wywar warzywny, koper świeży, seler , lubczyk ,pieprz, sól) z ziemniakami, zabiel,   mlekiem i śmietaną, koperek.

  -  Ryba po grecku (filet rybny z  miruny, cebula, seler, marchew, pietruszka korzeń, olej, cytryna, koncentrat pomidorowy, por, lubczyk,   papryka słodka, pieprz, sól) z ryżem i koperkiem , kompot  z  jabłek i porzeczki.

 III. Jogurt (naturalny) z  truskawkami( cukier) , weka (mąka pszenna, woda drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól) z masłem, ser żółty,  rzodkiewka , szczypiorek.                  

                                               

Kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 124

31-563 Kraków
ul. Zwycięstwa 22

tel:
12-414 37 42

e-mail: p124@enic.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.