WP_20170510_08_05_51_Pro
WP_20170510_08_07_34_Pro
WP_20170510_08_07_46_Pro
WP_20170510_08_08_58_Pro
WP_20170510_08_09_27_Pro
WP_20170510_08_08_02_Pro

Samorządowe Przedszkole 124

31-563 Kraków
ul. Zwycięstwa 22
tel: 12-414 37 42
e-mail:  p124@enic.pl

Jadłospis

                              Jadłospis  18.11.2019 r. – 22.11.2019 r.            

                       / Woda  do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu./                              

  Poniedziałek:   18.11.2019 r.

  I.  Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z  pastą z makreli wędzonej , masło, szczypiorek) , ogórek świeży , kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy) z mlekiem.

           II śniadanie: ½ pomarańczy

 II.  Cebulowa( wywar warzywny, masło ,mąka pszenna,  seler,, cebula olej,  lubczyk, pieprz) z grzanką (weka-mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól),  pieprz,    sól),  zielona pietruszka.

      -Spaghetti razowe( mąka pszenna makaronowa pełnoziarnisty)  z mięsem wieprzowym (wieprzowe od szynki, bazylia, oregano, olej, cebula, papryka słodka) w sosie pomidorowym( koncentrat pomidorowy, masło, mąka pszenna), ogórek kiszony,  kompot  wieloowocowy.

III. Jogurt ”Czerwony kapturek”(jogurt naturalny ,malina, truskawki, cukier), weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól)  z masłem, rzodkiewka,  szczypiorek.

Wtorek:     19.11.2019 r.

 I.Chleb  ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, drożdże, sól)masłem, miodem,  grysik na mleku z słonecznikiem  kostka sera białego.  

           II - śniadanie   winogrona

II.   Jarzynowa( wywar warzywny, fasolka szparagowa, kalafior, por, kapusta włoska , seler, masło, lubczyk, sól, pieprz)z ryżem , zielona pietruszka.

    -Gołąbki z mięsem  (kapusta biała; farsz: karczek b/k, papryka słodka, cebula, majeranek, czosnek, olej, ryż, kasza jęczmienna, sól,   pieprz) w sosie pomidorowym ( koncentrat pomidorowy, mąka pszenna, masło) , ziemniaki, kompot z  czarnej  porzeczki i jabłka.

III.  Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z  masłem,  ser żółty, rzodkiewka,  szczypiorek,  herbata   z  miodem.

Środa:     20.11.2019 r.

 I.   Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z  pastą jajeczną ( jaja, masło) , czerwona papryka, szczypiorek, kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy z mlekiem.

             II śniadanie  jabłko

II.   Barszcz czerwony(wywar warzywno-mięsny, buraki, kurczaki,  seler , majeranek, ziele angielskie, liść laurowy, lubczyk, mąka, sól, pieprz), z ziemniakami , zabiel, mlekiem i śmietaną, koper świeży.      

     - Makaron (mąka pszenna makaronowa)ze serem białym, masłem, cukrem, talarki marchewkikompot z   porzeczki i jabłka.

III. 1/2 bułki ( mąka pszenna, woda, drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól))masłem,  szynka  tradycyjna, zielona sałata, , herbata z miodem.

Czwartek: 21.11.2019 r.

 I..Chleb  razowy ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny) z  masłem ziołowym ( masło, marchew, czosnek, szczypiorek) płatki kukurydziane na mleku .

        II - śniadanie  banan

     II. Zupa z czerwonej soczewicy( wywar warzywny, czerwona soczewica, seler, koncentrat pomidorowy, lubczyk, pieprzz ziemniakami, zielona pietruszka.

     -paprykarz cielęcy (cielęcina, olej, mąka pszenna, czerwona papryka, papryka słodka, cebula, lubczyk, pieprz, sól) z makaronem   ( mąka pszenna makaronowa pełnoziarnista) ,  ogórek kiszony, kompot z  jabłek i porzeczki..  

    III.Różyczki drożdżowe z serem białym własnego wypieku (mąka pszenna, mleko, ser biały, masło, jaja, drożdże, cukier wanilinowy, cukier puder, bułka tarta),  kakao.

 Piątek :   22.11.2019 r

 I…Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z masłem, ser żółty, pomidor,  sezam, szczypiorek, kakao.

        II śniadanie : ½ pomarańczy

 II.  Zupa warzywna(wywar warzywny, masłoseler, kapusta włoska, por , cebula, papryka słodka, lubczyk, mąka pszenna, sól, pieprz), z kaszą manną  , zabiel, mlekiem  i śmietaną,  zielona  pietruszka.

    - Filety rybne (Filety z Miruny, mąka pszenna, bułka tatra, jaja, olej, pieprz, sól  )  ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty(marchewka, cebula,  szczypiorek, oliwa z oliwek, cukier) , kompot  z porzeczki i jabłka.

III .  Legumina mleczna( kasza manna, mleko, )  z musem jagodowym (jogurt naturalny, borówki, cukier)., weka(mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z masłem, rzodkiewka szczypior,  herbatka  z róży z miodem.

                           Jadłospis  25.11.2019 r. – 29.11.2019 r.           

                     / Woda  do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu./                              

  Poniedziałek:   25.11.2019 r.

I.   Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z pasta jajeczną ( masło), ogórek świeży, szczypiorek ,kakao

            II śniadanie – jabłko

II.  Fasolowa ((wywar warzywny,  seler , fasola perłowa,, masło, lubczyk, mąka pszenna, cebula, olej, ziele angielskie, majeranek, liść laurowy sól, pieprz) z makaronem (mąka pszenna makaronowa),  zielona pietruszka.

    -paprykarz cielęcy (udziec cielęcy, olej, mąka pszenna, czerwona papryka, papryka słodka, cebula, lubczyk, pieprz, sól),  ziemniaki, sałata zielona  z śmietaną  i rzodkiewką( śmietana  cukier, cytryna), kompot z czarnej poprzeczki, śliwki i jabłka.

III. Jogurt borówkowo-bananowo  (jogurt naturalny, śmietana, cukier), weka ((mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól  z masłem,  pomidor,  szczypiorek.

Wtorek:     26.11.2019 r.

I...Stół Szwedzki : Chleb razowy( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)

     z masłem , kabanos wieprzowy, pomidor, sałata, ser żółty, kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy) z mlekiem

             II- śniadanie  -  słupki marchewki

II. Jarzynowa (wywar warzywno-mięsny,  seler, por , lubczyk, brokuły, kapusta włoska, kalafior) z ryżem brązowym i indykiem, zabiel, mlekiem i śmietaną, zielona pietruszka.

  - Pierożki ruskie (ciasto ;mąka pszenna, jaja, olej(farsz : ziemniaki, ser biały, olej, cebula, sól, pieprz),  z omastą(olej, cebulka), słupki  czerwonej papryki, kompot z czarnej porzeczki, śliwki i jabłka.

III.Chleb ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, drożdże, sól) z pastą „awanturka rybna”(sardynki, masło, cebula, ogórek kiszony, szczypiorek), herbata z  miodem .

Środa:     27.11.2019 r.

I. Chleb razowy (mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z masłem i serem żółtym , rzodkiewka, szczypiorek, pł. owsiane  na mleku z orzechami włoskimi.

          II – śniadanie mandarynka

II.Krem z  dyni ( wywar warzywny, czosnek, seler, imbir, cebula, majeranek, mąka pszenna, ziele  angielskie, lubczyk, sól, pieprz) z słonecznikiem, zabiel,  mlekiem i śmietaną, zielona pietruszka.

 -  sznycelki  wołowo-wieprzowe (pieczeń wołowa, łopatka wieprzowa, cebula , jaja ,weki(mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól,  bułka  tarta, olej, sól,  pieprz), ziemniaki, marchewka  duszona z groszkiem zielonym ( masło, mąka pszenna , )  ,  kompot  z czarnej  porzeczki, śliwki  i jabłka

III.Deser francuski  (mleko, ryż) z kakao,, ½  bułki ( mąka pszenna, woda, drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól) z masłem, pomidor, szczypiorek,  herbatka hibiskus z miodem.     

Czwartek : 28.11.2019 r.

 I.    Chleb razowy( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)) z   pastą  „Miodzio (masło, ser biały, miód), pł., jęczmienne  na mleku z  pestkami dyni.

        II – śniadanie 1/2 pomarańczy.

II.    Zupa porowa( wywar warzywny, seler, masło, pory, lubczyk, cebula, gałka muszkatołowa, sól)  z kaszą jęczmienną, zabiel,  mlekiem   i śmietaną, zielona pietruszka.

    - Dramstiki z kurczaka pieczone( słodka papryka, zioła prowansalskie, bazylia, lubczyk,  czosnek, sól,  olej, pieprz)  ziemniaki, buraczki  duszone (cytryna, mąka pszenna, śmietana, )  , kompot z czarnej porzeczki,  i jabłka.

III.Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z pastą warzywną (oliwa z oliwek, cebula, suszone pomidory, czosnek, czerwona  papryka, zielona pietruszka, bazylia, sól)  herbata  z  miodem.

Piątek  : 29.11.2019 r.

 I.   Chleb razowy (mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z pastą „Śnieżynka” (ser biały, masło, rzodkiewka), szczypiorek, kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy z mlekiem.

           II śniadanie – banan

 II.  Zupa „Rumfordzka( wywar warzywny, seler, masło, ryż, ziemniaki, fasolka perłowa, liść laurowy, ziele angielskie, tymianek, sól, pieprz, lubczyk) , zielona pietruszka..       

     - Filety rybne ( filety z miruny, mąka pszenna olej, majeranek, rozmaryn, pieprz, sól)w sosie cebulowo-śmietanowym(śmietana, cebula)  ziemniaki,  surówka z kiszonej kapusty (, marchewka, cebula, jabłko, oliwa z oliwek, cukier, zielenina, pieprz)kompot z porzeczki i jabłka.

III.  Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z masłem,   bukiet warzyw (zielona sałata, pomidor, ogórek świeży) herbatka  hibiskus z miodem.      

  Jadłospis  04.11.2019 r. – 08.11.2019 r.     

                             / Woda  do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu./                                                                                               

Poniedziałek:   04.11.2019 r.

I.Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z  twarożkiem z rzodkiewką ( masło),  szczypiorek, kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy z mlekiem.

     II – śniadanie  winogrona

II.  Zupa kurpiowska( wywar warzywno-mięsny, seler,  kapusta biała, koncentrat pomidorowy, cebula, cielęcina, lubczyk, pieprz, sól)   z  ziemniakami,  zielona pietruszka.

   - Makaron ( mąka pszenna makaronowa) zapiekany z jabłkami ( masło, jabłka, cukier, cynamon, sól), kompot  z czarnej porzeczki i jabłka.

III. Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól)z masłem, szynka z „wiochy”, czerwona papryka, herbata z  miodem.

Wtorek : 05.11.2019 r.

I…Chleb razowy ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)) z  masłem, jajko na  twardo, pomidor , szczypiorek,  kakao, kostka sera białego

            II - śniadanie jabłko

II.   Szparagowa( wywar warzywny, masło, fasolka szparagowa, sól,  seler, pieprz,) z zacierką ( mąka pszenna, woda, jaja  płynne, kurkuma, substancja wzbogacająca, witamina A) , zabiel, mlekiem i śmietaną, zielona pietruszka.

    -Schab duszony (kotlety wp,, olej, cebula, papryka słodka, majeranek, bazylia, lubczyk, sól, pieprz) w sosie kminkowym ( masło, mąka pszenna,  kminek),  ziemniaki,  surówka z  kapusty pekińskiej  (śmietana, pomidor, szczypiorek, sól, pieprz),    kompot z   porzeczki i jabłka.

III.  Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól)  z masłem, sardynka w pomidorach,  ogórek kiszony, szczypiorek  herbatka  z miodem.

Środa : 06.11.2019 r.

I.Chleb razowy ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)z  masłem dżem truskawkowy (słodzony sokiem) , płatki kukurydziane na mleku.

            II – śniadanie   banan

II.    Zupa porowa( wywar warzywny, seler, masło, pory, lubczyk, cebula, gałka muszkatołowa, sól)  z kaszą jęczmienną, zabiel, mlekiem  i śmietaną, zielona pietruszka.

    -  Gulasz cielęcy w sosie własnym ( dyszek cielęcy, olej, cebula, papryka słodka, bazylia, ziele angielskie, liść laurowy,  lubczyk, mąka pszenna, sól,    pieprz)makaron rurki ( mąka pszenna makaronowa pełnoziarnista), surówka Colesław (kapusta biała, ogórek świeży, szczypiorek, bazylia,  śmietana, marchew, jabłka, sól, pieprz, cytryna) ,  kompot  z czarnej porzeczki i jabłka.

III.  Mus serowo- ( ser biały, śmietana 18%, cukier)-truskawkowy, weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z masłem, pomidor,  szczypiorek, herbatka żurawinowa z miodem.

Czwartek : 07.11.2019 r.

I…Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z masłem, dżem truskawkowy    ( słodzony sokiem),  płatki jęczmienne na mleku  ze słonecznikiem.

     II – śniadanie gruszka

II.  Pomidorowa( wywar warzywny, seler, ,koncentrat pomidorowy, sól, lubczyk, pieprz), z makaronem (mąka pszenna, mąka z pszenicy durum,  świeże jaja, woda),  zielona pietruszka.

   -Sznycelki z indyka i ciecierzycy ( weki(mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), ciecierzyca, jaja, bułka tarta, cebula, olej, pieprz,  sól), ziemniaki, buraczki duszone ( mąka pszenna, masło, śmietana, cytryna, sól),  , kompot z czarnej porzeczki  i jabłka.

III. Deser francuski ( mleko, masło, ryż) z kakao i cukrem, ½ bułki ( mąka pszenna, woda, drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól)  z masłem,  czerwona papryka, szczypiorek, herbata  z  miodem.

 Piątek : 08.11.2017 r.

I…Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z masłem, serek  almetka  z pomidorem, sezam, szczypiorek, mleko..

     II – śniadanie pomarańcza

II.  Ogórkowa z ziemniakami( wywar warzywny, seler, ogórki kiszone, masło, sól, lubczyk, pieprz), zabiel, mlekiem i śmiet. zielona pietruszka.

   - Ryba po grecku( filet _ Miruna,, cebula, pory, seler,  marchew, pietruszka korzeń,  cytryna , papryka słodka, ,koncentrat pomidorowy, olej, pieprz, sól),  z ryżem,  , kompot z czarnej porzeczki i jabłka.

III. Ciasto jogurtowo- brzoskwiniowe ( mąka pszenna, jaja, masło, jogurt naturalny, proszek do pieczenia, cukier wanilinowy, cukier, cukier puder, brzoskwinie) , kakao.

                                  Jadłospis  12.11.2019 r. – 15.11.2019 r.          

                           / Woda  do picia dla dzieci bez ograniczeń w każdym dniu./      

Poniedziałek 11.11.2019 Święto Niepodległości                                            

Wtorek:     12.11.2019 r.

I…Chleb razowy ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, słonecznik, siemię lniane, drożdże, sól, słód jęczmienny)) z  pastą  śniadaniową (ser biały półtłusty, masło) z orzechami włoskimi, szczypiorek, płatki wsiane na mleku  z pestkami dyni.

       II- śniadanie marchewka

II.  Żurek biały(wywar warzywny, masło, barszcz biały, seler, majeranek, ziele angielskie, koper, mąka, pieprz, sól)  z jajkiem, zabiel,  mlekiem i śmietaną,  koper świeży.

     - Eskalopki z piersi kurczaka( jaja, mąka pszenna, mleko, olej, sól, pieprz ), ziemniaki, surówka z pora, jabłka ,ogórka kiszonego ze śmietaną (sól, pieprz),  kompot owocowy. 

III.  Weka (mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z masłem ,ser żółty),  ogórek świeży, rzodkiewka, szczypiorek, herbata  z  miodem

Środa:     13.11.2019 r.

I…Chleb  razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z  „Almetka( masło,)  z pomidorem, szczypiorek, kakao.

          II śniadanie :  gruszka

 II.  Pomidorowa( wywar warzywny, masło, koncentrat  pomidorowy , seler, lubczyk, pieprz, mąka) z makaronem,   zielona  pietruszka.

    - Bitki wołowe w sosie własnym (olej, mąka pszenna, lubczyk, papryka słodka, bazylia, cebula,  sól, pieprz) , ziemniaki, surówka z selera i jabłka(śmietana, cytryna, cukier) kompot  z czarnej  porzeczki i jabłka.           

III.  Chleb  ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, drożdże, sól) z   masłem, jajko na    twardo, pomidor, szczypiorek,  herbata  z miodem.

Czwartek: 14.11.2019 r.

I..Chleb  ( mąka pszenna, mąka żytnia-zakwas naturalny, woda, drożdże, sól) z  pastą serowo - rybną (ser biały,  makrela w pomidorach, masło)  ogórek kiszony, szczypiorek,  kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy z mlekiem.

           II śniadanie:   winogrona

 II. Ogórkowa( wywar warzywno-mięsny, ogórki kiszone, seler, lubczyk, pieprz, sól) z  ryżem i cielęciną, zabiel, mlekiem i śmietaną, zielenina.    

      -Pyzy ( mąka pszenna, jaja, mąka ziemniaczana, ziemniaki, pieprz, sól) z omastą (masło, cebulka), zielenina, talarki marchewki, kompot z czarnej  porzeczki i jabłka.

III. Hamburger wołowy (bułka( mąka pszenna, woda, drożdże, tłuszcz roślinny, cukier, sól), pieczeń wołowa, cebula, jaja, weka, mąka pszenna, olej, sól , pieprz)  z bukietem warzyw (zielona sałata, pomidor, ogórek świeży), herbata z miodem.

Piątek :   15.11.2019 r.

  I.    Chleb razowy ( mąka pszenna, woda, otręby pszenne, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, drożdże, sól) z twarożkiem z jabłkami i migdałami (masłem), szczypiorek, kawa (jęczmień, żyto, cykoria, burak cukrowy) z mlekiem,

II- śniadanie  mandarynka .

II.   Koperkowa ( wywar warzywny, koperek , masło, seler, lubczyk, pieprz) z zacierką ( mąka pszenna, woda, jaja płynne, kurkuma, substancja wzbogacająca, witamina A) , zabielana  mlekiem i śmietaną

      - Alla Pizaiola (Miruna, cebula, olej, koncentrat pomidorowy, mąka pszenna, papryka słodka, czosnek, liść laurowy, pieprz, sól) ziemniaki,surówka z białej kapusty(oliwa z oliwek , koperek, cytryna cukier, marchew, cebula, jabłka, ogórek kiszony, pieprz, sól), kompot owocowy.

 III.  Weka ((mąka pszenna, woda, drożdże, cukier, sól), pieprz, sól) z masłem, bukiet warzyw :zielona sałata, rzodkiewka, ogórek kiszony, herbata z miodem.

 

Kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 124

31-563 Kraków
ul. Zwycięstwa 22

tel:
12-414 37 42

e-mail: p124@enic.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.